loading

Show info

bilgi@maviyesilajans.com.tr
www.maviyesilajans.com.tr
0532 625 85 53 - 0232 462 07 43

REKLAM FİLMİ

Prodüksiyon Hizmetleri REKLAM FİLMİ İZLE Reklam filmi daha çok televizyon, radyo, internet siteleri ve sosyal medya...

Details

Prodüksiyon Hizmetleri

REKLAM FİLMİ İZLE

Reklam filmi daha çok televizyon, radyo, internet siteleri ve sosyal medya reklamları için hazırlanan filmlere denir. Burada amaç kısa sürede ürünü tanıtıp seyirciye dolayısı ile hedef kitlenize aktarmaktır.

Reklam filmi izle kısa ve vurgulu olmalı, kampanya koşullarına uygun, net mesajlar veren, herkesin anlayabileceği dille hazırlanmalıdır. Reklam filmlerinde genellikle çekimlerden ziyade tasarımsal ya da yazılım olarak hazırlanan template kullanılır. Bu template uygun bir tasarım dili ile sizin kampanyaya uygulanarak seslendirme ile beraber hazırlanır.

Reklam filmi izle tanıtım filmlerine göre daha kısa, vurgulu ve hedefe yönelik olmalıdır. Genel ifadeler değil sonuç odaklı bir metin ve tanıtım olmalıdır. Bunun için isteğe bağlı olarak sadece görsel ve video tasarımı, ya da görsel müzik ve sesli okuma yani seslendirme yapılabilir.

Mavi yeşil ajans olarak sektör gözetmeden reklam ve kampanya tanıtım filmi hazırlıyoruz. Bu filmleri sosyal medya hesaplarınızda, web sitenizde, reklam alanları ve televizyonlara yayınlıyoruz.

REKLAM FİLMİ NASIL OLMALI

Mavi yeşil ajans tanıtım filmi yanı sıra özel efectler kullanılarak hazırlanan reklam filmi izle tasarlamaktadır. Bu reklam filmleri inşaat kampanya filmi, ürün tanıtım filmi, özel tanıtım filmleri olabilir. Firmanın kampanyasına göre örnek tamplete hazırlanarak seslendirme ve müzik eklenerek müşteriye sunum yapılır. Sunumu tamamlanan reklam filmi ister sosyal medya hesaplarında paylaşılır, istenirse sosyal medya reklamı olarak kampanya yönetimi için kullanılır.

Mavi yeşil ajans logonuzun özel efectle tasarımını yaparak hem tanıtım filminize, hem de firmanız prestij katacak bir tasarımda hazırlar. Böylece film başlangıcında logonuz daha etkili bir sunumla müşterilerinize sunulur. Ayrıca tasarım ekibimiz tanıtım filminize özel efect ekleyerek filmin geniş kitlelerce kabul görmesini sağlar.

NEDEN MAVİ YEŞİL AJANS ?

Mavi yeşil ajans prodüksiyon hizmetlerinde en iyi teçhizat ve teknik ekiple çalışarak size istediğiniz hizmeti verir. Son teknoloji ekipmanla yapılan çekimler yine son teknoloji programlarla filme dönüştürülür. Teknolojik açıdan en iyi görüntü kamerası ve en yeni fotoğraf çekim makineleri, çok amaçlı hava çekim araçları ile istediğiniz en iyi görüntüyü size sunar. Adobe programlarının dünyada kabul görmüş en iyi lisanslı yazılımları ile sizlere en güzel tasarımları sunmak için hazırız.

Bugüne karar İzmir ve Tüm Türkiye’ye yapmış olduğumuz bir çok çekim ve tanıtım filmlerini web sitemizden inceleyerek değerlendirmenizi isteriz. Fotoğraf ve tanıtım film çekimleri için en iyi ajans olan mavi yeşil ajans size en iyi hizmeti sunmak için yeni ekipmanlar ve profesyonel ekip ile çalışma yapmaktadır.