loading

Show info

bilgi@maviyesilajans.com.tr
www.maviyesilajans.com.tr
0532 625 85 53 - 0232 462 07 43

FOTOĞRAF ÇEKİMİ

  Prodüksiyon Hizmetleri Category Illustration Date August 24, 2014 Client Apple Computer Inc. PROFESYONEL FOTOĞRAF ÇEKİMİ...

Details

 

Prodüksiyon Hizmetleri

Category Illustration
Date August 24, 2014
Client Apple Computer Inc.

PROFESYONEL FOTOĞRAF ÇEKİMİ

Mavi yeşil ajans profesyonel fotoğraf çekimi ekiple birlikte gerek ürün çekimi, gerek tanıtım ve katalog için tesis ve fabrika fotoğraf çekimleri yapmaktadır. İnşaat firmaları için biten projelerinin çekimi, ürün satışı yapan firmalar için profesyonel fotoğraf çekimi, yemek firmaları için yemek ve ürün çekimleri, fabrikalar için hem fabrika hem de ürün çekimleri, tesis çekimleri yapmaktadır.

Profesyonel sanat yönetmeni eşliğinde profesyonel fotoğraf çekimi için ekibimiz, çekimini yapmak istediğiniz ürünlerin ve tesis ya da binaları yakından görür.  Hangi açılarda ve ne şekilde bir çekim yapılacağına karar verir. Yapılan görüşmelerin ardından ekibimiz bir gün belirleyerek renk, ışık ve çekim zeminini ayarlayarak çekim işlemine başlar. Ürün çekimlerinde çekilecek mekan ve ışık ortamı çok önemlidir.

Dış mekan çekimlerinde ise hava şartlarının uygun olması, yapılan incelemelerde kullanılması gereken çekim aletlerinin belirlenmesi önemlidir. Her hava şartlarında ve mekan çekimlerinde aynı makine istenilen profesyonel fotoğraf çekimi kalitesini vermeyebilir. Onun için sanat yönetmeni tarafından çekim alanı incelenerek hangi şartlarda ve hangi cihazlarla çekim yapılacağına karar verilir.

Profesyonel fotoğraf çekim işlemleri sonuçlandığında nerede kullanılacağına göre işlemler yapılmaktadır. Fotoğraf çekimi katalog tasarımında kullanılacaksa ona göre bir işlem uygulanmalı, afiş ya da reklam kampanyası yapılacaksa o formatta ve ona göre bir işlem yapılmalıdır. Çekimlerdeki çözünürlük oldukça yüksek olacağı için kullanılacak mecralara göre düzenleme yapılmalıdır.

Mavi yeşil ajans profesyonel fotoğrafçılar ile istediğiniz ürün ve bina fotoğrafları çekimini yapabilir, gerekli renk ve çözünürlük ayarlarını düzenleyerek istediğiniz mecrada kullanacak şekilde size sunabilir.  Fotoğraf çekimleriniz için sizi ajansımıza kahve içmeye bekliyoruz. Fotoğraf çekimi İzmir için en iyi adres yine mavi yeşil ajans.