loading

Show info

bilgi@maviyesilajans.com.tr
www.maviyesilajans.com.tr
0532 625 85 53 - 0232 462 07 43

HAVA ÇEKİMİ

  Prodüksiyon Hizmetleri Category Illustration Date August 24, 2014 Client Apple Computer Inc. FOTOĞRAF ÇEKİMLERİ Mavi...

Details

 

Prodüksiyon Hizmetleri

Category Illustration
Date August 24, 2014
Client Apple Computer Inc.

FOTOĞRAF ÇEKİMLERİ

Mavi yeşil ajans profesyonel ekiple birlikte gerek ürün çekimi, gerek tanıtım ve katalog için tesis ve fabrika fotoğraf çekimleri yapmaktadır. İnşaat firmaları için biten projelerinin çekimi, ürün satışı yapan firmalar için fotoğraf çekimi yapılır. Yemek firmaları için yemek ve ürün çekimleri, fabrikalar için hem fabrika hem de ürün çekimleri, tesis çekimleri yapmaktadır.

Profesyonel sanat yönetmeni eşliğinde fotoğraf çekim ekibimiz, çekimini yapmak istediğiniz ürünlerin ve tesis ya da binaları yakından görür. Hangi açılarda ve ne şekilde bir çekim yapılacağına karar verir. Yapılan görüşmelerin ardından ekibimiz bir gün belirleyerek renk, ışık ve çekim zeminini ayarlayarak çekim işlemine başlar. Ürün çekimlerinde çekilecek mekan ve ışık ortamı çok önemlidir.

HAVA ÇEKİMLERİ İZMİR

Mavi yeşil ajans hava çekimleri İzmir ile sizlere hizmet vermektedir. Konusunda uzman olan Türkiye’nin önde gelen çekim ekibi ile yapmış olduğumuz bir çok çalışmayı web sitemizden inceleyebilirsiniz. En iyi dron makine ve en güzel açılarla sizlere doyumsuz hava çekimleri İzmir video ve fotoğraf çekimi hizmeti sunar.  Mavi yeşil ajans ham görüntüleri tasarım ekibi eşliğinde profesyonel çekim kalitesine getirerek sizlere sunmaktadır.

Dış mekan çekimlerinde ise hava şartlarının uygun olması, yapılan incelemelerde kullanılması gereken çekim aletlerinin belirlenmesi önemlidir. Her hava şartlarında ve mekan çekimlerinde aynı makine istenilen fotoğraf çekimi kalitesini vermeyebilir. Onun için sanat yönetmeni tarafından hava çekimleri İzmir alanı incelenerek hangi şartlarda ve hangi cihazlarla çekim yapılacağına karar verilir.

Hava çekimleri İzmir işlemleri sonuçlandığında nerede kullanılacağına göre işlemler yapılmaktadır. Fotoğraf çekimi katalog tasarımında kullanılacaksa ona göre bir işlem uygulanmalıdır. Afiş ya da reklam kampanyası yapılacaksa ona göre bir işlem yapılmalıdır. Çekimlerdeki çözünürlük oldukça yüksek olacağı için kullanılacak mecralara göre düzenleme yapılmalıdır.

NEDEN MAVİ YEŞİL AJANS ?

Mavi yeşil ajans prodüksiyon hizmetlerinde en iyi teçhizat ve teknik ekiple çalışarak size istediğiniz hizmeti verir. Son teknoloji ekipmanla yapılan çekimler yine son teknoloji programlarla filme dönüştürülür. Teknolojik açıdan en iyi görüntü kamerası ve en yeni fotoğraf çekim makineleri, çok amaçlı hava çekimleri İzmir araçları ile istediğiniz en iyi görüntüyü size sunar. Adobe programlarının dünyada kabul görmüş en iyi lisanslı yazılımları ile sizlere en güzel tasarımları sunmak için hazırız.

Bugüne kadar İzmir ve tüm Türkiye’ye yapmış olduğumuz bir çok çekim ve tanıtım filmlerini web sitemizden inceleyerek değerlendirmenizi isteriz. Fotoğraf ve tanıtım film çekimleri için en iyi ajans olan mavi yeşil ajans size en iyi hizmeti sunmak için yeni ekipmanlar ve profesyonel ekip ile çalışma yapmaktadır.

Mavi yeşil ajans profesyonel fotoğrafçılar ile istediğiniz hava çekimleri İzmir, ürün ve bina fotoğrafları çekimini yapabilir, gerekli renk ve çözünürlük ayarlarını düzenleyerek istediğiniz mecrada kullanacak şekilde size sunabilir.  Fotoğraf çekimleriniz için sizi ajansımıza kahve içmeye bekliyoruz. Hava çekimleri İzmir için en iyi adres yine mavi yeşil ajans.