loading

Show info

bilgi@maviyesilajans.com.tr
www.maviyesilajans.com.tr
0532 625 85 53 - 0232 462 07 43

FOTOĞRAF ÇEKİMİ

Prodüksiyon Hizmetleri FOTOĞRAF ÇEKİMLERİ İZMİR Mavi yeşil ajans profesyonel ekiple birlikte gerek ürün çekimi, gerek tanıtım...

Details

Prodüksiyon Hizmetleri

FOTOĞRAF ÇEKİMLERİ İZMİR

Mavi yeşil ajans profesyonel ekiple birlikte gerek ürün çekimi, gerek tanıtım ve katalog için tesis ve fabrika fotoğraf çekimleri   İzmir yapmaktadır. İnşaat firmaları için biten projelerinin çekimi, ürün satışı yapan firmalar için fotoğraf çekimleri İzmir. Yemek firmaları için yemek ve ürün çekimleri, fabrikalar için hem fabrika hem de ürün çekimleri, tesis çekimleri yapmaktadır.

Profesyonel sanat yönetmeni eşliğinde fotoğraf çekimleri İzmir ekibimiz, çekimini yapmak istediğiniz ürünlerin ve tesis ya da binaları yakından görerek hangi açılarda ve ne şekilde bir çekim yapılacağına karar verir. Yapılan görüşmelerin ardından ekibimiz bir gün belirleyerek renk, ışık ve çekim zeminini ayarlayarak çekim işlemine başlar. Ürün çekimlerinde çekilecek mekan ve ışık ortamı çok önemlidir.

DIŞ MEKAN ÇEKİMLERİ 

Dış mekan çekimlerinde ise hava şartlarının uygun olması, yapılan incelemelerde kullanılması gereken çekim aletlerinin belirlenmesi önemlidir. Her hava şartlarında ve mekan çekimlerinde aynı makine istenilen fotoğraf çekimleri İzmir kalitesini vermeyebilir. Onun için sanat yönetmeni tarafından çekim alanı incelenerek hangi şartlarda ve hangi cihazlarla çekim yapılacağına karar verilir.

Fotoğraf çekimleri İzmir işlemleri sonuçlandığında nerede kullanılacağına göre işlemler yapılmaktadır. Fotoğraf çekimi katalog tasarımında kullanılacaksa ona göre bir işlem uygulanmalı, afiş ya da reklam kampanyası yapılacaksa o formatta ve ona göre bir işlem yapılmalıdır. Çekimlerdeki çözünürlük oldukça yüksek olacağı için kullanılacak mecralara göre düzenleme yapılmalıdır.

NEDEN MAVİ YEŞİL AJANS ?

Mavi yeşil ajans prodüksiyon hizmetlerinde en iyi teçhizat ve teknik ekiple çalışarak size istediğiniz hizmeti verir. Son teknoloji ekipmanla yapılan çekimler yine son teknoloji programlarla filme dönüştürülür. Teknolojik açıdan en iyi görüntü kamerası ve en yeni fotoğraf çekim makineleri, çok amaçlı hava çekim araçları ile istediğiniz en iyi görüntüyü size sunar. Adobe programlarının dünyada kabul görmüş en iyi lisanslı yazılımları ile sizlere en güzel tasarımları sunmak için hazırız.

Bugüne karar İzmir ve Tüm Türkiye’ye yapmış olduğumuz bir çok çekim ve tanıtım filmlerini web sitemizden inceleyerek değerlendirmenizi isteriz. Fotoğraf ve tanıtım film çekimleri için en iyi ajans olan mavi yeşil ajans size en iyi hizmeti sunmak için yeni ekipmanlar ve profesyonel ekip ile çalışma yapmaktadır.

SİZİ KAHVE İÇMEYE BEKLİYORUZ.

Mavi Yeşil Ajans’a; web sitelerimizden ister formla, ister telefonla ulaşabilir, dilerseniz İzmir Yenişehir Gıda Çarşısında Ajansımızı ziyaret ederek hem kahvenizi yudumlarken hem de ekibimizle tanışarak reklam konusunda dilediğiniz bilgiye sahip olabilirsiniz. Tanıtım ve kampanya reklamları İzmir için sizi de ajansımıza bekliyoruz. Unutmayın her zaman her işi yapabilecek birileri mutlaka vardır. Ancak bu sizin arzu ettiğiniz sonuçla bitmeyebilir. İşinizi doğru ellere bırakın sizde rahat edin bizde…

Mavi yeşil ajans profesyonel fotoğrafçılar ile istediğiniz ürün ve bina fotoğrafları çekimini yapabilir, gerekli renk ve çözünürlük ayarlarını düzenleyerek istediğiniz mecrada kullanacak şekilde size sunabilir.  Fotoğraf çekimleriniz için sizi ajansımıza kahve içmeye bekliyoruz. Fotoğraf çekimi İzmir için en iyi adres yine mavi yeşil ajans.